Fórum

Napsat vzkaz


jackLic    23 červenec 2017 10:50
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Hello canadian drugs

Milda    29 leden 2017 14:52
Kuba je úžasná země s neustále usmátými lidmi, i přes chudobu, která je u nás v médiích deklarována. Projel jsem celou Kubu, od Punta Maisí po údolní Vignales, ale když jdou děti do školy, jsou krásné čisté, upravené, to samé dospělí lidé. Kdyby u nás z takových skrovných domků vyšli lidé jako na Kubě, určitě by nebyli takoví voňaví a nažehlední jako Kubánci. Rozhodně Kubáncům nepřeji Ameriku, ta by je opět zkolonizovala, tak jak to dělá všude ve světě. Nicméně, roky ekonomické blokády jsou vidět na každém kroku, na barácích, nicméně se hodně opravuje, středy měst jsou krásné, barevné. A příroda? Procestoval jsem hodně, ale údolí Vignales je na světě špička. Točil se zde i Major Zeman.

das    06 prosinec 2016 08:50
v srpnu 2016 jsem měl doma na návštěvě dlouholetého kamaráda z Kuby, a ten teda polit.-hospodářskou situaci popisoval úplně jinak...slabším náturám by ukápla slza

Jaroslav    01 říjen 2016 11:58
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Byl jsem na Kubě také několikrát a hovořil s lidmi . Disidenti mne nezajímají , ani u nás , je to póvl. Ale k té průměrné mzdě. Tady se zapomíná , že na Kubě se neplatí nájem , energie jsou za babku , (jako to bylo u nás za socialismu), a potravinové lístky? ano , vidím to jako vymoženost, každý musí dostat základní potraviny ( např.chleba 1kg, na naše cca 0,10 Kč),lékařská péče naprosto zdarma a kvalitní, Vzdělání zdarma , od 5 do 18 let(základní a střední)vč. ošacení a stravy ve škole -u nás jsou dnes i negramotní. A zdarma od státu vybavení domácnosti, hrnce i elektrické, lednička, Tv , klimatizace . A teď se může počítat průměrný příjem rodiny. U nás by to bylo za měsíc cca okolo 20 000,-Kč + strava a ošacení dětí cca 8 000,-Kč. To není zase tak špatné, co? Samozřejmě , není to Evropa , ale Latinská Amerika, tam jsou jiné priority než hromadění peněz a kupování šmejdů a nepotřebných krámů v obchodech .Za socialismu bylo méně zboží , ale dalo se sehnat všechno . Dnes,u nás také pořád něco sháním, protože, co potřebuji nemají nebo je to šunt.
Kdo chce Kubu pomlouvat , tak ať si ji projede křížem krážem. Nemusí mít strach o svoji bezpečnost, jako jinde. Pak ať se zamyslí a potom mluví k věci . Na Ušácké kecy, tady není nikdo zvědavý a Kubánci také ne, jen mladí hloupáčci. Ti jsou po celém světě. Miluji Kubu a Kubánce a držím jim palce aŤ Ušáky ženou svinským krokem , jako blahé paměti na pláži;) ;) ;)

Hanka    22 srpen 2016 18:38
Lukášovi - nevím, zda už to není bezpředmětné - obraťte se prosím na ambasádu Kubánské republiky v Praze, nebo na ambasádu České republiky v Havaně. Ti Vám mnohou pomoci.

Ngo Hong Chuyen    06 květen 2016 05:30
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Dobrý den,

Dovolte, abych se představil, jmenuji se Ngo Hong Chuyen.
Honorární konzul České republiky v Hociminove meste.
Místopředseda Společnost česko- Vietnamske přátelství v Hociminove meste
Prezident Praha klubu v Hociminove meste.

Nejprve bych chtěl poslat k vám nejvřelejší pozdravy.

Na konci letošního roku mám v plánu navštívit Kubu, to je důvod, pisu tento dopis abyste mohl mi poslat nějaký kontakt, které byly Kubanske studentů v České republice v období 1982 až 1989, stále může mluvit českého jazyka a žije v Havaně.

Ještě jednou moc děkuji za vaši pomoc, Přeji vam a všem členům Společnost česko-kubánského přátelství pevného zdraví a mnoho radosti

Ngo Hong Chuyen
Tel +84903802188
mail: hoavienbia@gmail.com

Chuyen Ngo    26 duben 2016 04:39
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Dobrý den,

Dovolte, abych se představil, jmenuji se Ngo Hong Chuyen.
Honorární konzul České republiky přátelství v Hociminove meste.
Místopředseda Společnost česko- Vietnamske přátelství v Hociminove meste
Prezident Praha klubu v Hociminove meste.

Nejprve bych chtěl poslat k vám nejvřelejší pozdravy.

Na konci letošního roku mám v plánu navštívit Kubu, to je důvod, pisu tento dopis abyste mohl mi poslat nějaký kontakt, které byly studentů v České republice v období 1982 až 1989 a stále nemůže mluvit českého jazyka a žije v Havaně.

Ještě jednou moc děkuji za vaši pomoc, Přeji vam a všem členům Společnost česko-kubánského přátelství pevného zdraví a mnoho radosti

Ngo Hong Chuyen
+ 84 903 802 188
Email: hoavienbia@gmail.com

We respect your taste !

www.hoavien.vn

Marquis    18 duben 2016 18:44
Chociaż słowo „dieta” łączy nam się głównie z ostrymi dietami odchudzającymi, toż natomiast w przypadku diety SPRINT jest wystarczająco odwrotnie. [URL=http://uk.legal-steroids2016.com]http://uk.legal-steroi ds2016.com[/URL]

lukas    30 březen 2016 22:00
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
jak vyhledat svou sestru.na kube,dekuji....kombilukas@seznam.cz.dekuji za odpoved

Kristýna Malechová    15 březen 2016 12:13
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli máte někdo zkušenost s praci? Nikde nemůžu najít, kde a jak získat pracovní vízum.
Pak by mě zajímalo přes jakou společnost na Kubu lítate?Tenhle rok jsem byla s maminou poprvé na Kubě a byly jsme nejvíc spokojené a chtěly by jsme znovu vyrazit, ale zrovna to není nejlevnější záležitost..tak jetli nemáte nějaké tipy :)
(rajdeji sem dam i email : kristyna.malechova@seznam.cz

Vero    23 prosinec 2015 22:19
Dobrý den, mám na Kubě tatínka a chtěla bych mu něco poslat, bohužel poštou je to tak , že za balík ještě musí platit i na Kubě,nevím proč, nemalé peníze kolem 80 USD a to je pro něj moc drahé. jestli by e někdo našel, kdo se tam chystá a byl by ochoten byla bych rada. Děkuji a přeji krásné Vánoce Všem!

M.C.Car    20 říjen 2015 17:55
Pokud to pan Pavel vidí takto, nedá se nic dělat. Na Kubě jsem se byl "podívat" ( zatím ) jen třikrát. Záleží, kde se pohybujete, s kým mluvíte. Kubánská společnost (stejně jako naše ) je různorodá. Budete-li se pohybovat mezi disidenty, budete mít pocit, že na Kubě se nedá žít, jenom umřít. Budete-li mezi příznivci revoluce, budete cítit obdiv. Málokdo by vydržel to co Kubánci. Stačí se podívat do naší historie, podělali jsme se nejednou. Nejen růžové, ale i černé brýle jsou škodlivé. Kubánci nejsou opilí hladoví tančící nýmandi, Pavle !

pavel    19 říjen 2015 09:34
obyčejným Kubáncům je jedno jestli kapitalismus nebo socialismus,chtějí se jen bavit a tancovat ,chlastat a něco na jídlo.běžte se tam oodívat a uvidíte sami tu bidu.

Stacey    08 říjen 2015 10:20
aqueductal brand levitra aqueductal

Donita    22 září 2015 15:15
Curel buy xanax online Curel

M.C.Car    01 červenec 2015 12:47
Doplnění předcházejícího : Průměrná mzda vzrostla na Kubě v roce 2014 na 584 CUP ( 648 Kč ), to však nemění nic na uvedeném názoru. Spolupráci s cizinci ano, ale s ohledem na Kubánce. Jinak dojde k tržní destrukci všeho, čeho si na této zemi ceníme.

M.C.Car    05 červen 2015 09:42
Ad Standa, Nitsugua,Gag a další : Pokud se chcete se svými příjmy angažovat na Kubě , nemůže to přinést Kubáncům nic dobrého ( průměrná měsíční mzda v roce 2013 byla 471 pesos nacional, což je cca 520 Kč ). Pokud by takovéto aktivity povolili ( nepředpokládám, že pouze pro ČR ), nahrne se tam celý movitý svět. Podpořte proto ostrov jinak, nemyslete jen na sebe.

Nami    29 duben 2015 13:25
Chtěl bych se odstěhovat na Kubu.Je to reálné?Je na kubě možné koupit dům?

Martin Buchlovský    15 duben 2015 07:22
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Miluji Kubu a snad se nestane to, o čem všichni mluví, že blbá USA vstoupí na Kubu.Jsou to totiž jen okupanti. Kuba je krásná země a nepotřebuje USA

Standa    11 duben 2015 08:34
Zdravím, rád bych na Kubě koupil menší hotel. Poradí někdo jak na to ?


88
vzkaz v knize
1 2 3 4 5 »

EasyBook