Hlavní strana

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Ankety

Kdo je zde?

Kuba dnes
Kolumbie odmítla informovat UNASUR o vojenské dohodě se Spojenými státy
Neděle, 07 únor 2010

Unie Jihoamerických států (UNASUR) dosáhla na schůzce v Quitu významných opatření v otázce vzájemné důvěry, schválených 16.9. na zasedání ministrů zahraničních věcí a obrany členských zemí. Ale zásadní téma bylo znovu Kolumbií odloženo na příští schůzku.

Celý článek...
 
Šéf Národní kubánskoamerické nadace přiznává plnění úkolů CIA
Neděle, 07 únor 2010

Pro Francisca Josého „Pepe“ Hernándeze, šéfa Národní kubánskoamerické nadace (FNCA), není Luis Posada Carriles žádný terorista. Tvrdil to v dlouhém interview publikovaném v Miami severoamerickou tiskovou agenturou AP, ve kterém tento terorista, který chce být poradcem prezidenta Obamy, přiznal, že plnil úkoly CIA v různých částech světa.

Celý článek...
 
Valné shromáždění OSN vyslechlo požadavek osvobodit kubánské antiteroristy
Neděle, 07 únor 2010

Mezinárodní požadavek osvobodit Pět kubánských antiteroristických bojovníků, vězněných ve Spojených státech, byl přednesen na Valném shromáždění Organizace spojených národů jeho předsedou Miguelem D‘Escoto. Ve svém projevu 15.9., kterým ukončil svůj jednoroční mandát ve funkci předsedy nejvyššího orgánu OSN, bývalý ministr zahraničních věcí Nikaraguy uvedl, že uvěznění Gerarda, Antonia, Ramóna, Fernanda a Reného je celosvětově zavrhovaným případem.

Celý článek...
 
Velvyslanec Hondurasu byl vyloučen z jednání OSN
Neděle, 07 únor 2010

Velvyslanec Hondurasu v sídle OSN v Ženevě, José Delmer Urbizo, byl vyloučen z jednání Rady OSN pro lidská práva na žádost zemí Latinské Ameriky a Karibské oblasti. Když se k němu přiblížili zaměstnanci OSN, aby ho vyvedli ze zasedacího sálu, odpověděl: „Půjdu sám“. Následně se obrátil na přítomné diplomatické zástupce a vykřikl „já se vrátím“.

Celý článek...
 
Delegáti zemí UNASUR dokončují podrobnosti schůzky ministrů obrany
Neděle, 07 únor 2010

Představitelé 12 zemí Unie národů Jižní Ameriky se sešli 14.9. v hlavním městě Ekvádoru, Quitu, na zasedání Rady delegátů, aby se pokusili dosáhnout konsensu o rezoluci, kterou mají schválit ministři zahraničních věcí a obrany. Delegáti z Argentiny, Bolívie, Brazílie, Chile, Kolumbie, Guayany, Paraguaye, Perú, Surinamu, Uruguaye a Venezuely za předsednictví Ekvádoru potvrdili účast na této přípravné schůzce.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 Následující > Konec >>

Výsledky 11 - 15 z 17