Hlavní strana

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Ankety

Kdo je zde?

Kuba dnes
Kuba vždy jednala v boji proti terorismu příkladně
Sobota, 06 listopad 2010
Projev armádního generála Raúla Castra Ruz, předsedy Státní rady a Rady ministrů na shromáždění ke Dni obětí státního terorismu, Velký sál Revolučních ozbrojených sil, 6. října 2010
Celý článek...
 
Pokračují vraždy členů Resistence v Hondurasu
Pátek, 30 duben 2010
Celý článek...
 
Třináctá vrcholová iberoamerická schůzka v Portugalsku
Pondělí, 08 únor 2010

Až se ve dnech 29. 11. až 1. 12. po třinácté sejdou nejvyšší představitelé iberoamerických národů, nebude moci evidentně agenda schůzky pominout předem pro  diskuzi vybrané otázky inovace a poznatků. Jedna věc je však předem připravený program a druhá současná skutečnost.

Celý článek...
 
Honduraští vojenští pučisté házejí plynové bomby do velvyslanectví
Neděle, 07 únor 2010

Honduraské vojenské síly začaly 25.9. novou nátlakovou akci proti velvyslanectví Brazílie, když házely plynové bomby a blokovaly přísun potravin do sídla diplomatické mise, kde je ukryt zákonný prezident Manuel Zelaya.

Celý článek...
 
Honduras oslavuje v ulicích návrat svého prezidenta
Neděle, 07 únor 2010

Tisíce honduraských obyvatel vyšly 22.9. do ulic hlavního města, aby oslavily návrat svého ústavního prezidenta po třech měsících od státního převratu. „Bylo to možné!“ a „Jednotný lid nebude nikdy poražen!“ vyvolávali manifestanti shromáždění před kanceláří OSN v Tegucigalpě. „Konečně došlo na spravedlnost!“ řekl pro Telesur jeden z účastníků manifestace, na které se shromáždili vesničané, zemědělci, indiáni,, studenti, učitelé a příslušníci dalších sektorů, sjednocení v Národní frontě proti státnímu převratu.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 Následující > Konec >>

Výsledky 6 - 10 z 17